0

Pewnie na youtube bedzie na kanale barcelony .

0

Messi powinien dostac ta nagrode . Zasluguje za nia jak nikt inny .

1

Deulofeu zagral bardzo dobre 15min licze na niego i na alena bedzie sila .

1

Vamos Lio!

0

Kupilismy go za 19ml pojdzie za max 5 patrzac na gre co prezentowal w Barcelonie. Szkoda ...

1

Nie moge pepe reina za 3 ml do bayernu przeszedl.

0

Jest dobrze... Ale spokojnie poczekajmy troche .

2

Bagnack juz lepszy od mathieu...

4

Alexis jest swietnym i walecznym graczem z charakterem. Niech zostanie.

3

Hummels !

0

Suarez ok ale wolalbym zeby te pieniadze poszly na stopera...

0

A o obroncach cicho...

0

Piorytetem ma byc klasyczny stoper a narazie tylko sa rozmowy z jakims smiesznym mathieu.

3

Rakitic No , Reus Si

0

Bezsens zarzad jest nie poukladany. Katastrofa i jak my tu chcemy trofea wygrywac wszystko musi grac.

0

Oby zostal .

1

Uwielbiam ich . Oni oddaja za barce zycie i o to chodzi od dziecka marzyli o grze dla barcy i daja z siebie wszystko w kazdym meczu

0

Jesli maja byc trofea to trzeba zainwestowac.

0

Kupic go i pogbe mlodzi i utalentowani!

0

Sprzedac za 40 mln i kupic pogbe za 80 mln i zakup na laty. Jestem zwolenikiem tego talentu.

0

Smiech na sali

0

Hiszpania Brazylia i Niemcy moje typy.

0

Niech bardziej motywuje pilkarzy i bedzie git i oczywiscie niech messiego ogarnie bo boje sie ze bedzie dalej chodzil oby nie . Tata zostan !

0

Jakos mnie on nie przekonuje ale moze zmienie zdanie

0

Tych meczow na szczycie bylo malo 2 czy 3 ? Z czego bramka z realem. Te mecze teraz dojda real liga mistrzow atletico i final pucharu krola i zobaczycie ney pokaze na co go stac.

0

Nieznam goscia to sie nie wypowiadam .

0

Gra za ofensywnie ? A jak barcelona gra ? Luiz dobry gracz ale chyba jednak Mangala bylby lepszy.

0

No to w ataku bedzie rywalizacja o sklad :) Jeszcze moze w nastelnym sezonie halilovic bedzie w pierwszej druzynie o ile tata tak zadecyduje szykuje sie ciekawa rywalizacja.

0

Neymar 5.5 za to ze chcial cos zrobic i byl aktywny w 1 polowce. Nie wymagajmy od niego poziomu messiego.

0

On jest na lawke nic wiecej slaby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?