Iniestazo 8
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie na youtube bedzie na kanale barcelony .
0
Messi powinien dostac ta nagrode . Zasluguje za nia jak nikt inny .
1
Deulofeu zagral bardzo dobre 15min licze na niego i na alena bedzie sila .
1
Vamos Lio!
0
Kupilismy go za 19ml pojdzie za max 5 patrzac na gre co prezentowal w Barcelonie. Szkoda ...
1
Nie moge pepe reina za 3 ml do bayernu przeszedl.
0
Jest dobrze... Ale spokojnie poczekajmy troche .
2
Bagnack juz lepszy od mathieu...
4
Alexis jest swietnym i walecznym graczem z charakterem. Niech zostanie.
3
Hummels !
0
Suarez ok ale wolalbym zeby te pieniadze poszly na stopera...
0
A o obroncach cicho...
0
Piorytetem ma byc klasyczny stoper a narazie tylko sa rozmowy z jakims smiesznym mathieu.
3
Rakitic No , Reus Si
0
Bezsens zarzad jest nie poukladany. Katastrofa i jak my tu chcemy trofea wygrywac wszystko musi grac.
0
Oby zostal .
1
Uwielbiam ich . Oni oddaja za barce zycie i o to chodzi od dziecka marzyli o grze dla barcy i daja z siebie wszystko w kazdym meczu
0
Jesli maja byc trofea to trzeba zainwestowac.
0
Kupic go i pogbe mlodzi i utalentowani!
0
Sprzedac za 40 mln i kupic pogbe za 80 mln i zakup na laty. Jestem zwolenikiem tego talentu.
0
Smiech na sali
0
Hiszpania Brazylia i Niemcy moje typy.
0
Niech bardziej motywuje pilkarzy i bedzie git i oczywiscie niech messiego ogarnie bo boje sie ze bedzie dalej chodzil oby nie . Tata zostan !
0
Jakos mnie on nie przekonuje ale moze zmienie zdanie
0
Tych meczow na szczycie bylo malo 2 czy 3 ? Z czego bramka z realem. Te mecze teraz dojda real liga mistrzow atletico i final pucharu krola i zobaczycie ney pokaze na co go stac.
0
Nieznam goscia to sie nie wypowiadam .
0
Gra za ofensywnie ? A jak barcelona gra ? Luiz dobry gracz ale chyba jednak Mangala bylby lepszy.
0
No to w ataku bedzie rywalizacja o sklad :) Jeszcze moze w nastelnym sezonie halilovic bedzie w pierwszej druzynie o ile tata tak zadecyduje szykuje sie ciekawa rywalizacja.
0
Neymar 5.5 za to ze chcial cos zrobic i byl aktywny w 1 polowce. Nie wymagajmy od niego poziomu messiego.
0
On jest na lawke nic wiecej slaby :)